Problemy z cerą tradzikową.

Pozbądz się trądziku.


 

Często wiele osób zadaje mi pytanie jak pokonałam trądzik. Osoby które znają mnie osobiście wiedzą, że miałam z tym nie lada problem. Kosmetyki antytrądzikowe, maści przepisane od dermatologa, antybiotyki oraz leki stosowane doustnie nie dawały rady.

 

Muszę powiedzieć, że bardzo dokładnie stosowałam się do wszystkich zaleceń, i niestety nic nie przynosiło efektu a z cerą tłustą i trądzikową mam problem odkąd stałam się nastolatką. Nic nie pomagało. A wręcz przeciwnie. Stany zapalne często ulegały zaognienieniu i dwóch dermatologów zdiagnozowało u mnie pierwsze symptomy cery naczyniowej oraz trądziku różowatego. Bardzo się przestraszyłam, gdyż wiem że źle pielęgnowana cera naczynkowa w przyszłości może być obarczona ryzykiem występowania trądziku różowatego. Dodatkowo występujący u mnie trądzik w fazie aktywnej sprawiał, że nie wiedziałam już gdzie szukać ratunku.

 

Zaczęłam sporo czytać. Głównie o zabiegach kosmetycznych które polecają kosmetyczki i kosmetolodzy. Kilka z nich przeszłam też w gabinetach, ale również bez efektu. W końcu trafiłam na stronę na portalu społecznościowym, która nazywa się Essenté. Opisy oraz zdjęcia, które tam zobaczyłam przekonały mnie do skorzystania z zabiegu kosmetycznego w moim mieście. Na szczęście znalazłam jeden gabinet kosmetyczny, który wykonuje zabiegi Essenté.

 

Zabieg na trądzik.

 

Poddałam się zabiegowi Acne Biotic THERAPY program który był połączony z zabiegiem na trądzik różowaty. Efekty tego zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wykonałam serię czterech zabiegów, ale po między pierwszym a drugim zabiegiem było 2 miesiące przerwy. Potem wykonywane były kolejne w odstępach 3 tygodniowych. do domu dostałam krem pielęgnacyjny przeznaczony do cery trądzikowej jak również krem do cery naczyniowej, które stosuje codziennie naprzemiennie. W tej chwili minęło pół roku od wykonania pierwszego zabiegu. Moja cera jest nadal gładka, przestała się czerwienić i pokrywać niedoskonałościami. Jeśli tylko możecie szukajcie w waszych miastach zabiegów Essenté. Jest to najlepsza marka,  z jaką do tej pory miałam do czynienia, i która przyniosła u mnie niesamowite efekty. Polecam wszystkim, u których do tej pory leczenie dermatologiczne i inne kurację nie przyniosły efektów.         

 

Musicie liczyć się z tym, że trzeba kupić również preparaty do pielęgnacji domowej, ale zaręczam że warto. Preparaty nie są po to, żeby kolejny kosmetyk zalegał wam na półce, ale po to aby efekt końcowy przyszedł szybciej i był cały czas utrzymany, a także podczas zabiegów wspomagany. Dużą zaletą jest to, że zabiegi wykonuje się w dość dużych odstępach czasowych. A wszystko po to aby skóra mogła się sukcesywnie przebudować, i żeby mogły dobrze zadziałać preparaty zabiegowe. Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji o tym gdzie w Kielcach można wykonać takie zabiegi to podaję pod tekstem link do strony. Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w walce z niedoskonałościami skóry.

 

zabiegi na trądzik w Kielcach

 

 

gallery/kosmetyki essente