oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe skóry twarzy.

 

Podstawą właściwej pielęgnacji skóry twarzy jest jej oczyszczanie.

 

Oczyszczanie wodorowe to nowa,rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Zabieg przeciwdziała starzeniu się skóry poprzez neutralizację wolnych rodników. Niweluje problemy skórne, dogłębnie oczyszcza, odświeża i regeneruje skórę narażoną na zanieczyszczenia, znajdujące się w miejskim powietrzu. Z zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest przeznaczony do każdego typu skóry. Urządzenie Aquasure H2 wyposażone jest w sześć funkcji: peeling aktywnym wodorem, infuzję wodorową, fale radiowe, ultradźwięki, peeling kawitacyjny oraz zimny młotek, które pozwalają na wykonanie pełnego zabiegu oczyszczania wodorowego. Oczyszczanie wodorowe to nowość w salonach kosmetycznych.

 

Czym jest wodór?

 

Nie można go zobaczyć, nie ma zapachu ani smaku. Ten najbardziej rozpowszechniony pierwiastek we wszechświecie tworzy na Ziemi największą liczbę związków. Głęboko wnika w struktury ustroju  i dosięga  obszarów  subkomórkowych. Okazuje się że może mieć ogromny wpływ na zdrowie  człowieka. Czy to na pewno  mowa  o wodorze?  Dla  mnie brzmi niemal jak definicja szczęścia. H jak wodór, H jak happiness. Oprócz  szerokiego zastosowania w wielu gałęziach przemysłu, zdaniem  naukowców, wodór (szczęście) jest najważniejszym  antyoksydantem, który działa   zbawiennie na nasz organizm. Tym  należałoby wytłumaczyć ogromne zainteresowanie branży kosmetycznej pierwiastkiem o symbolu H. Przypisuje mu  się  działanie  przeciwzmarszczkowe, odmładzające, oczyszczające...

 

Terapia wodorem,za pomocą Aquasure H2 to prawdziwy hit  ostatnich  miesięcy  w  branży  beauty  i, wydaje się, bestseller na najbliższe lata. Aż trudno uwierzyć, że tak mała cząsteczka może tak wiele!

Dlaczego tyle o tym wodorze? W bieżącym numerze „Kosmetologii  Estetycznej” nie brakuje przecież innych ciekawych artykułów na temat retinoidów, kwasów, diagnostyki skóry czy prężnie rozwijających się dziedzin, jak podologia oraz makijaż permanentny. Otóż, mimo że tablica Mendelejewa nie jest dla mnie przysłowiowym  kosmosem, charakterystykę, pierwszego  w  układzie pierwiastków, chemicznych skojarzyłam nie z wodorem, a ze szczęściem. Pragnienie bycia szczęśliwym dotyczy wszystkich, bez wyjątku. Psychologowie udowodniają, że szczęście  nie jest celem  samym w sobie, a raczej skutkiem ubocznym naszych pozytywnych działań. Owszem, zawsze można znaleźć powody do niezadowolenia, taka już nasza  polska  mentalność... Zachęcam Was jednak do kierowania myśli w drugą stronę. Sama nad tym pracuję, z całkiem niezłym skutkiem, choć przyznaję, nie założyłam jeszcze „Dziennika dobrych chwil”.

 

 

 

gallery/img_20200713_174936